فروشگاه
تماس با ما
درباره ما
اینستاگرام
آپارات

Sobhan Industrial Group
گروه صنعتی سبحان

مدیرعامل: مهندس علیرضا قائمی

گروه صنعتی سبحان

گروه صنعتی سبحان در سال ۱۳۸۴ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه تولید مصالح ساختمانی سبک و دکوراسیون داخلی توسط مهندس علیرضا قائمی تاسیس شد. کارخانجات این مجموعه در شهر صنعتی کاوه (استان مرکزی) به مساحت ۵۵ هزار مترمربع و منطقه آزاد اروند (استان خوزستان) به مساحت ۳۰ هزار مترمربع واقع شده است. این واحدهای صنعتی با تولید محصولات متنوع، بخش قابل توجهی از نیاز بازار داخلی و بین المللی صنعت ساختمان در حوزه احداث دیوار و سقف انواع سازه، دکوراسیون داخلی و سقف کاذب را مرتفع نموده اند.
مصالح دیوار و سقف مشتمل بر انواع ساندویچ پانل با برند شناخته شده فابیس (اولین تولیدکننده ساندویچ پانل در غرب آسیا)
محصولات دکوراسیون داخلی شامل دیوارپوش‌های PVC با برند ایتوک پلاست، دیوارپوش MDF، قرنیز و یراق آلات PVC و MDF با برند ایتوک پروفیل
محصولات سقف کاذب شامل انواع تایلهای PVC و گچی با برند ایتوک پنل، انواع سازه‌های فلزی سقف کاذب با برند فابیس پروفیل و گچبرگ با برند فابیس پانل می باشد.

مصاحبه با مهندس علیرضا قائمی ، مدیرعامل گروه صنعتی سبحان

مهندس علیرضا قائمی، مدیرعامل گروه صنعتی سبحان، آغاز فعالیتهای این مجموعه را در سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی عباس آباد و در حوزه تولید دیوارپوشهای PVC عنوان می کند. این مجموعه در سال ۱۳۹۷ با انتقال به شهر صنعتی کاوه و احیای برند فابیس گسترش پیدا کرد. افزایش خطوط تولید دیوارپوش و یراق آلات PVC، تولید T پروفیل و سازه‌های سقف کاذب، دیوارکوب و یراق آلات MDF از دیگر تولیدات این مجموعه است. مهندس علیرضا قائمی در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی مجموعه گروه صنعتی سبحان جنوب در استان خوزستان اشاره کردند که با هدف تولید گچبرگ و توسعه صادرات، در حال فعالیت است.

محصولات گروه صنعتی سبحان

تولید ساندویچ پانل سقفی، دیواری، سردخانه‌ای با برند فابیس
تولید انواع دیوارپوش PVC با برند ایتوک پلاست
تولید انواع تایل گچی و تایل PVC سقفی با برند ایتوک پنل
تولید گچبرگ با برند فابیس پانل
تولید دیوارکوب MDF، قرنیز و یراق آلات MDF/PVC با برند ایتوک پروفیل
تولید انواع سازه‌های پروفیلی سقف کاذب با برند فابیس پروفیل

چشم انداز توسعه

گروه صنعتی سبحان در نظر دارد با تکیه بر فناوری روز دنیا و تولید محصولات مبتنی بر نیاز بازارهای داخلی و بین المللی، واحد تولید ورق گالوانیزه رنگی در ضخامت، طرح و رنگهای متنوع تحت عنوان فابیس همچنین خط تولید انواع پروفیل‌های UPVC درب و پنجره را احداث نماید.
مهندس علیرضا قائمی، مدیرعامل گروه صنعتی سبحان با تشریح تغییرات سریع و روبه رشد صنعت ساختمان، تمرکز بر فعالیت‌های تحقیق و توسعه و به روز آوری فرآیندهای زنجیره ارزش را از اهداف مجموعه دانستند که همواره تلاش بر این بوده است، تولید محصولات با کیفیت و فناوری محور، نقش موثری در تحقق اصل بنیادین این سازمان یعنی «خلاقیت ایرانی، کیفیت جهانی» ایفا نماید.

گواهینامه های بین المللی

محصولات تولیدی این گروه توانسته است کلیه استانداردها و گواهی­نامه‌های ISO9001, ISO45001, ISO14001, ISO1004 را دریافت نموده و در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت عالی شناخته شود.

گروه صنعتی سبحان