فروشگاه
تماس با ما
درباره ما
اینستاگرام
آپارات

Sobhan Industrial Group
گروه صنعتی سبحان

تایل گچی ایتوک پنل

تایل گچی آکوستیک ایتوک پنل

تایل های گچی آکوستیک به منظور عایق کاری و جذب حداکثری صدای محیط در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. وجود منافذ دایره ای شکل در سطح تایل باعث می شود صدا به پشت سقف هدایت شده و از انعکاس صدا در محیط جلوگیری گردد، همچنین به جهت جلوگیری از ریزش ذرات و یا نفوذ حشرات از راه منافذ، در قسمت زیرین تایل یک لایه پارچه فلیس تعبیه شده است. با توجه به تاثیر بسزای این محصول در بهبود کیفیت صدای محیط، می‌توان گفت تایل های گچی آکوستیک یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی برای استفاده در سقفِ سالن های همایش، آمفی تئاتر، سالن های کنسرت، مکان های مذهبی، سینما، ساختمان های اداری و تجاری، پارکینگ ها و... می‌باشند.

تایل گچی ایتوک پنل

تایل گچی روکش دار ساده ایتوک پنل

یکی از رایج ترین مصالح مورد استفاده در احداث سقف های کاذب می باشد، این محصول به دلیل استحکام بالا، وزن سبک، سهولت در نصب، قیمت مقرون به صرفه، مقاومت در برابر حریق، همچنین امکان دسترسی آسان به تاسیسات واقع در سقف، یکی از پرکاربردترین مصالح رایج در صنعت ساختمان به شمار می رود، وجود روکش پی وی سی قرار گرفته روی تایل منجر به تنوع و زیبایی، انعکاس نور، جلوگیری از پوسیدگی و همچنین نفوذ ناپذیری سطح تایل گچی در برابر رطوبت شده و نظافت آن را نیز به آسانی میسر می سازد.

تایل گچی

از نکات قابل توجه در خصوص تایل سقفی روکش دار ایتوک پنل می توان به امکان جدا سازی و نصب آن در فضاهای جدید اشاره نمود. تایل گچی روکش دار ایتوک پنل عمدتا در پوشش دهی سقف ساختمان های اداری، تجاری، درمانی، آموزشی، ورزشی و... مورد استفاده قرار می گیرد.