فروشگاه
تماس با ما
درباره ما
اینستاگرام
آپارات

Sobhan Industrial Group
گروه صنعتی سبحان

علیرضا قائمی

مهندس علیرضا قائمی

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی سبحان

علیرضا قائمی علیرضا قائمی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی سبحان و از کارآفرینان صنعت ساختمان است. در یک گفتگوی صمیمانه، نحوه شروع فعالیت و داستان موفقیت ایشان را پرسیدیم و اهداف آینده گروه صنعتی سبحان را از مدیرعامل این مجموعه جویا شدیم.
در مسیر رشد و بلوغ هر فعالیت اقتصادی، تولیدی و صنعتی، موانع، سختی‌ها و کاستی هایی وجود دارد و این راه مطمئنا هموار نیست. اما از نگاه علیرضا قائمی ، رسیدن صد در صدی به هدف امکان پذیر است هرچند ناملایمات و شرایط سخت تولید در این روزها را نمی توان نادیده گرفت. با توجه به سبد محصولات این مجموعه در صنعت ساختمان که با گروه برندهای ایتوک و فابیس شناخته شده است، چشم انداز گسترده‌ای در زمینه توسعه فعالیتهای این مجموعه در داخل و خارج کشور می توان تصور کرد.
خالی از لطف نیست که از زبان خود مهندس علیرضا قائمی ، نحوه تلاش و پشتکار این کارآفرین را بشنویم و نگاهی به کارنامه گروه صنعتی سبحان و برنامه‌های پیش رو بیاندازیم.

مصاحبه با مهندس علیرضا قائمی

مهندس علیرضا قائمی، مدیرعامل گروه صنعتی سبحان ، آغاز فعالیتهای این مجموعه را در سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی عباس آباد و در حوزه تولید دیوارپوشهای PVC عنوان می کند. این مجموعه در سال ۱۳۹۷ با انتقال به شهر صنعتی کاوه و احیای برند فابیس گسترش پیدا کرد. افزایش خطوط تولید دیوارپوش و یراق آلات پی‌وی‌سی، تی-پروفیل و سازه‌های سقف کاذب، دیوارکوب و یراق آلات ام‌دی‌اف از دیگر تولیدات این مجموعه است. مهندس علیرضا قائمی همچنین به راه اندازی مجموعه گروه صنعتی سبحان جنوب در استان خوزستان اشاره کردند که با هدف تولید گچبرگ و توسعه صادرات، در حال فعالیت است.