فروشگاه
تماس با ما
درباره ما
اینستاگرام
آپارات

Sobhan Industrial Group
گروه صنعتی سبحان

تایل پی‌وی‌سی ایتوک پنل

تایل سقفی ایتوک پنل در ابعاد 60x60 سانتیمتر، در ضخامت های 7 و 8 میلیمتر و در بسته بندی 20 تایی جهت صقف کاذب تولید می شود. تایلهای PVC نسبت به به تایلهای گچی جهت استفاده در سقف کاذب سازه‌های مناطق شرجی و مرطوب مناسب ترند

تایل PVC

ماده اصلی تشکیل دهنده تایل PVC، پلی وینیل کلراید یا همان پی وی سی می باشد که نوعی پلیمر ترموپلاستیک است که کاربرد زیادی در فناوریهای نوین ساختمان دارد این ماده جایگزین مناسب مصالح ساختمانی قدیمی نیز می باشد که به دلیل وزن کم از یک سو و جلوگیری از اتلاف انرژی از سوی دیگر و همچنین نقش بسزای آن در زیبایی دکوراسیون های داخلی ساختمان، مورد توجه قرار گرفته است. محصولات پی وی سی با توجه به غیر قابل ترکیب بودن با سایر مواد موجود در محیط شامل آب، هوا و مصالح مجاور، مصالح مطلوبی در صنعت ساختمان بشمار می روند. تنوع طرح این نوع تایل سقفی در گروه صنعتی سبحان بسیار زیاد است و بستگی به سلیقه مشتری دارد.
از خصوصیات مهم محصولات پی وی سی، ضد آب بودن آن می باشد که با توجه به همین موضوع، گزینه مناسبی برای استفاده در نقاط با رطوبت بالا می باشد. دیگر مزیت این محصولات نصب راحت می باشد که بعد از عملیات سفت کاری ساختمان، قابل نصب بوده و باعث دسترسی راحت به تاسیسات مکانیکی می شود. سبک بودن تایلهای سقفی PVC نیز باعث کاهش بار مرده ساختمان و همچنین کاهش هزینه ها و بهره برداری سریع ساختمان نیز می شود.

تایل PVC ایتوک پنل

تایل سقفی پی وی سی ایتوک پنل

تایل سقفی پی وی سی ایتوک پنل یکی از محصولات پرکاربردی است که در مجموعه گروه صنعتی سبحان تولید می شود. این تایلها در ابعاد 60x60 به ضخامت های مختلف 7 و 8 میلی متر و در بسته های 20 تایی روانه بازار می شوند. مزایای تایلهای PVC به شرح زیر است:

ضد آب
به دلیل 100% ضد آب بودن، تایل پی وی سی ایتوک پنل یکی از بهترین گزینه های استفاده در پوشش سقف کاذب فضاهای مرطوب و شرجی مثل مناطق شمالی و جنوبی کشور می باشد بنابر این شما می توانید از تایل پی وی سی ایتوک پنل در پوشش دهی سقف کاذب خانه و ویلا استخر و دیگر ساختمان های صنعتی اداری تجاری آموزشی ورزشی و... استفاده نمائید در ضمن به دلیل همین ویژگی تایل های پی وی سی به راحتی قابل شستشو و نظافت هستند.
تایل پی‌وی‌سی ضد آب ایتوک پنل

حمل و نصب آسان

وزن سبک تایل پی وی سی ایتوک پنل باعث شده که به راحتی قابل حمل باشد و ضمن رعایت مقاومت و کارایی، به راحتی نصب شود. به طوری که شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن متراژ قابل توجهی رو پوشش دهید و این مسئله کمک زیادی به صرفه جویی در منابع مالی و زمان خواهد کرد.

مقرون به صرفه
تایل سقفی پی وی سی ایتوک پنل به شما کمک می کند تا نگرانی بابت هزینه های پوشش سقف نداشته باشید و با کمترین هزینه ممکن مساحت های مختلفی اعم از کم یا زیاد مورد پوشش قرار دهید. به دلیل ابعاد 60x60 وزن کم فرآیند نصب ساده تایل سقفی پی وی سی ایتوک پنل یکی از بهترین گزینه پوشش دهی سقف های با متراژ بالا می باشد.

ایمنی بالا
هنگام وقوع زلزله، سقف سازه تاثیر زیادی در حفظ ایمنی محیط و افراد ایفا می کند در این مواقع ابتدا خود مصالح آسیب می بینند و بعد به محیط و افراد خسارات وارد می کنند، اما وزن سبک و ساختار یک پارچه تایل های پی وی سی باعث شده تا در هنگام وقوع موارد مشابه کمترین میزان آسیب و خسارت را داشته باشند.

مونتاژ و دمونتاژ
در صورت نصب صحیح تایل سقفی پی وی سی شما می توانید بارها و بارها آن را جدا نموده و مجددا در فضاهای دیگر مورد استفاده قرار دهید این مزیت می تواند برای ساختمان های سیار و پیش ساخته ارزشمند باشد همچنین به شما کمک می کند تا در هنگام تعمیر و یا تعویض سقف کمترین هزینه و زمان را صرف کنید

دسترسی آسان به تاسیسات سقف
تایل پی وی سی ایتوک پنل این قابلیت را ایجاد خواهد کرد تا در هنگام لزوم به راحتی به تاسیسات پشت سقف دسترسی داشته باشید
از دیگر مزیت های این محصول می توانیم به موارد همچون سازگاری با محیط زیست و قابل بازیافت بودن اشاره کنیم.

تایل هات استمپ (PVC) طرح دار ایتوک پنل

این نوع تایل در احداث سقف های کاذب مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل استفاده از مواد پتروشیمی و سبک مانند پی وی سی در فرآیند تولید این محصول، وزن نهایی آن بسیار سبک شده و به تناسب سرعت حمل و نصب آن نیز افزایش می یابد، همچنین روکش هات استمپ از طرح و رنگ متنوع و بسیار بالایی برخورد دار است. از دیگر مزیت های تایل سقفی پی وی سی ایتوک پنل می توان به استحکام مناسب، سهولت در نصب، قیمت مقرون به صرفه، صد در صد ضد آب، همچنین امکان دسترسی آسان به تاسیسات واقع در پشت سقف، نظافت آسان، جدا سازی و احداث مجدد در محیط های دیگر اشاره نمود. تایل پی وی سی هات استمپ یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای استفاده در سقف کاذب ساختمان های اداری، تجاری، درمانی، آموزشی، مسکونی، ورزشی به ویژه در مناطق مرطوب و شرجی مانند نواحی شمالی و جنوبی کشور می باشد.

تایل سفید براق ایتوک پنل و یا هات استمپ براق (PVC)

این محصول از لحاظ فرآیند تولید، وزن و دیگر مشخصات فنی و ظاهری تفاوت چندانی با تایل هات استمپ طرح دار ندارد اما همانگونه که از نام این تایل پیداست لایه هات استمپ آن کاملا سفید براق بوده و هیچگونه طرح خاصی ندارد، علی رغم طرح و رنگ ساده، این محصول یکی از پرکاربرد ترین تایل های مورد استفاده در صنعت ساختمان می باشد. تایل سقفی سفید براق هات استمپ یکی از کارآمدترین مصالح ساختمانی سبک برای استفاده در سقف سرویس های بهداشتی، سالن های شنا و استخر، محیط های مرطوب و شرجی با دمای بالا و انواع ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی، درمانی، آموزشی، ورزشی و ... می باشد

تایل پی‌وی‌سی

تایل پی وی سی سفید براق UV

پس از تولید تایل سقفی پی وی سی به رنگ پایه سفید این تایل ها به بخش دستگاه UV منتقل شده و بعد از آغشته شدن به لاک مخصوص و قرار گرفتن در معرض لامپ هایUV به صورت سفید براق آماده بسته بندی و عرضه به بازار می شود. تایل های UV از لحاظ درخشندگی نسبت به تایل های سفید براق از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. این تایل ها نیز مانند دیگر تایل های سقفی پی وی سی در پوشش دهی سقف کاذب انواع ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.